O HOTELU

Położenie
Kompleks hotelowy „Olimpia Lux” Spa & Wellness położony jest w zaciszu malowniczego lasku, nieopodal górskiego potoku, u podnóża góry Skrzyczne; 20 m od dolnej stacji całorocznego wyciągu krzesełkowego oraz 400 m od oświetlonego i sztucznie naśnieżanego orczyka "Kaimówka". Obiekt znajduje się w centrum sportów zimowych oraz szlaków turystycznych i rowerowych.
Gastronomia
Nasza kuchnia słynie z bogatej oferty potraw regionalnych wg, tradycyjnych staropolskich receptur oraz smacznej kuchni domowej. Nasz Szef kuchni zatroszczy się o podniebienie naszych gości i dogodzi najbardziej wybrednym smakoszom.
Spa & Wellness
Kolejnym atutem naszego Hotelu jest szeroko rozbudowany wachlarz usług dodatkowych w zakresie Spa i odnowy biologicznej. W Naszym Centrum SPA dysponujemy basenem krytym, hydromasażem SPA Columba, zespołem saun (sucha, parowa, Infrared), gabinetem odnowy biologicznej oraz gabinetem masaży.
Szkolenia i konferencje
Nasz Hotel specjalizuje się w organizacji spotkań firmowych, konferencji oraz szkoleń. Gwarantujemy jednocześnie kompleksową obsługę imprez, zapewniając ciekawe wypełnienie czasu wolnego, tak aby szkolenia u nas łączyły przyjemne z pożytecznym :) Zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych – gry i zabawy integrujące pracowników w jeden zgrany zespół (team building). Dysponujemy również odpowiednią salą pod organizacje bankietów, uroczystych kolacji połączonych z dyskotekami (Dj + Karaoke).
Strona Główna :: O hotelu :: Rezerwacja :: Kontakt

Hotele Szczyrk :: Hotel Szczyrk :: Hotel w Szczyrku :: hotele w Szczyrku :: hotel w Beskidach :: hotel pokoje kwatery noclegi :: hotele szczyrk :: spa w Szczyrku pokoje w górch :: pokoje w Szczyrku :: noclegi w górach :: noclegi w Szczyrku ::kwatery w górach :: kwatery w Szczyrku pokoje do wynajecia Szczyrk :: imprezy integracyjne Szczyrk :: konferencje Szczyrk :: konferecje w Beskidach :: hotel w górach :: hotele w górach :: hotel beskidy :: hotele beskidy :: nocleg beskidy

google analytics
Valid XHTML 1.0 Strict
Poprawny CSS!
Linki
Mapa strony
Designed by Damian Suchonek strony-internetowe.vot.pl